BEATKA `18
PostWysłany: Pią 15:25, 14 Gru 2007    Temat postu:

HEJ JA EZ WAS POPIERAM. IGLESIAS MA TALENT DO SPIEWANIA JEST BOSKI MA SWIETNY GLOS JEST SEKSOWNY MA PIEKNE BRAZOWE OCZKA I LDNY USMIECH. CHCIALABYM BYC NA JEGO KONCERCIE ALE NIE MOGLAM BO BYLAM ZA GEANICA W TYM CZASIE I ZALUJE TEKO BARDZO. ON JEST PRZYSTOJNY ALE MA JUZ DZIEWCZYNE ROSJANKE SZKOODA NO COZ ALE TAK BYWA W ZYCIU. NA WAKACJE JADE DO HISZPANI DO MADRYTU DO MOJEJ KUZYNKI MOZE GO SPOTKAM ON MIESZKA TEZ W MADRYCIW A DRUGI DOMEK MA NA MIAMI TEZ BLISKO MADRYTU 100KM. MOZE UDA MI SIE ZROBIC Z NIM FOCIE I SPOTKAC GO. POZDRAWIAM WAS FANKI I IGLESIASA BEATKA
klaudysia
PostWysłany: Śro 16:35, 31 Paź 2007    Temat postu:

Ma ladne czarne wlosy,przesliczne brazowe oczy,wspaniałom klate,sliczny glos,niesamowite usta...i moglabym tak wymieniac bez konca...
klaudysia
PostWysłany: Śro 16:31, 31 Paź 2007    Temat postu:

On jest poprostu boski.Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo przystojny,uuuuuuuuuutalentowany i na dotatek jest suuuuuuuuuuuper zbudowany
PostWysłany: Pią 13:20, 28 Wrz 2007    Temat postu: iglesias

klaudia napisał:
nie byłam na koncercie iglesiasa,i chyba nigdy sobie tego nie wybaczę.iglesias to poprostu chodzący:ideał,cud i wszystko co można dobrego powiedzieć o facecie.
Embarassed
klaudia
PostWysłany: Pią 13:17, 28 Wrz 2007    Temat postu:

klaudia
PostWysłany: Pią 13:13, 28 Wrz 2007    Temat postu:

On jest poprostu s u p e r,Jego nie da się nie lubić.
ivy
PostWysłany: Śro 14:51, 26 Wrz 2007    Temat postu:

Enrique ma świetny głos:) no i jest bardzo przystojny;)
Barthezz
PostWysłany: Pią 9:09, 27 Lip 2007    Temat postu:

mysza12341
PostWysłany: Czw 18:24, 26 Lip 2007    Temat postu:

tak enrique jest swietny!! chcialam jechac na jego koncert w sopocie ale mieszkam za daleko i rodzice mi nie pozwolili.. a moze ktos z was byl???? jak wrazenia???
igi
PostWysłany: Pią 22:32, 20 Lip 2007    Temat postu:

Macie racje ON jest po prostu BOSKI!! najprzystojniejszy facet na calym swiecie!!! Jest ideałem piękna!!! mmmmm
kochanaaniulka
PostWysłany: Pon 15:33, 08 Sty 2007    Temat postu: Re: Iglesias jest najlepszy!!!!!!!!!!!!

hejka Laska zgadzam sie z Toba czekam na jego nowe płyty jak sie pojawi na tv
Natka
PostWysłany: Czw 21:50, 02 Lis 2006    Temat postu: Iglesias jest najlepszy!!!!!!!!!!!!

:D Enrique jest najlepszym wokalistą na całym śwecie. Uwielbiam jego piosenki. On jest poprostu boski. Przystojniak jakich mało i niech się schowa przy nim taki Brad Pitt czy jak mu tam. Enrique is the best!!!!!!!!!!!