Kala
PostWysłany: Sob 3:34, 05 Mar 2011    Temat postu:

nie był szczęśliwy? Skoro tak długo z nią był to raczej świadczy o tym,że COŚ między nimi było. Nie przepadam za tą kobietą ale jednak jestem przekonana,że dawała Kike szczęście. Zresztą oświadczyny też o czymś świadczą.
Maia xD
PostWysłany: Nie 15:30, 30 Sty 2011    Temat postu:

z tego co wiem to oni nie są już razem . Zerwali z jakiego powodu? nie mam pojęcia.. ale ja się cieszę , że między nimi koniec , ponieważ Enrique u jej boku nie był chyba szczęśliwy .
Justina
PostWysłany: Pon 16:32, 03 Sie 2009    Temat postu:

Mi tez, ale ja nie widze zeby byl z nia szczesliwy. Mowic to sobie moze a w jego oczach nie widze szczescia z tym babsztylem.
nina williams
PostWysłany: Pon 15:26, 03 Sie 2009    Temat postu:

z drugiej strony Enrique caly czas podkresla ze ja kocha ze ona jest cudowna i sa razem naprawde szczesliwi.

MI ZALEZY JEDYNIE NA JEGO SZCZESCIU I TYLE
nina williams
PostWysłany: Pon 15:24, 03 Sie 2009    Temat postu:

skoro non stop kluca sie i godza ona chce miec dzieci a on nie. Ona krecila z Hulio i Enrique zekomo na oboje sie wkuzyl to poco z niom sie zeni ??
Niejaze tych ludzi
Justina
PostWysłany: Pon 12:09, 03 Sie 2009    Temat postu:

Masz racje ze kazda z nas jest od niej ladniejsza. Ja nie jestem zalogowana na tej stronce ale za chwile to zrobie. Co do ich slubu mam nadzieje ze to tylko plotki. Kurnikovej nigdy nie lubilam i nie polubie.
kudlata_mi
PostWysłany: Pon 10:41, 03 Sie 2009    Temat postu:

Każda z nas jest pewnie ładniejsza od kurnikovej!!! polki na pewno by mu się spodobały. Nie wiem czy jesteście zalogowane na enriquiglesias.com ale tam dość niedawno wstawili zdjecia ann z pierścionkiem brylantowym na palcu i wszyscy gadają że wzięli ze sobą ślub Smile

no właśnie tylko gadają a Kike to nigdy nie wiadomo. Załóżcie sobie konta na enriqueiglesias.com i dołączcie do polskiej grupy fanówWink

kudlata_mi
PostWysłany: Pon 10:40, 03 Sie 2009    Temat postu:

Za nimi to nikt nie nadąża !!! Cały czas sie kłócą i tyle Smile
Justina
PostWysłany: Nie 18:57, 02 Sie 2009    Temat postu:

Mi tez nie i to bardzo, nie rozumiem co on w niej widzi. We mnie napewno wieciej by zobaczyl co do tego nie mam watpliwosci. Nie trace nadziei ze go kiedys spotkam.
nina williams
PostWysłany: Nie 18:40, 02 Sie 2009    Temat postu:

niepodoba mi sie to :/
Justina
PostWysłany: Nie 17:34, 02 Sie 2009    Temat postu:

W tamtym poscie mialo byc siedziec, a nie siedzic pomylilam sie. Nie zartuj ze sie pogodzili, Enrique powinien na mnie zaczekac, coz mowi sie trudno.
kudlata_mi
PostWysłany: Nie 14:22, 02 Sie 2009    Temat postu:

Chyba sie juz pogodzili. Niedawno ann obchodziła swoje urodziny i była na jego koncercie . Nie pamietam tylko gdzie i niedwano wróciłi z wakacji z Meksyku gdzie Kike również dawał koncert Razz
Justina
PostWysłany: Czw 19:39, 30 Lip 2009    Temat postu:

Ja niestety nic nie wiem na ten temat. Mam bardzo powolny net z nędznej Ery. Babki stuletnie szybciej chodzą niz mój net, dlatego żeby coś zobaczyć musze pół dnia siedzić przy kompie.Tragedia! co do Enrique ciesze się że już z nią nie jest, nie pasowali do siebie.
PostWysłany: Śro 21:34, 29 Lip 2009    Temat postu: jak to jest z ta Anna

bylo ze ona wywalila go z domu zekomo przez psa i potem myslalam ze juz dosiebie wrocili ale ostatno przeczytalam ze nie i enrique dlatego non stop jest w trasie nawet 8 maja a pozatym jak to jes jest ona jest wkoncu w ciazy czy nie ktos cos sie orientuje co wy wiecie?