Forum  Fanów ENRIQUE IGLESIASA Strona Główna

Iglesias jest najlepszy!!!!!!!!!!!!

Natka
Gość

PostWysłany: Czw 21:50, 02 Lis 2006    Temat postu: Iglesias jest najlepszy!!!!!!!!!!!!

:D Enrique jest najlepszym wokalistą na całym śwecie. Uwielbiam jego piosenki. On jest poprostu boski. Przystojniak jakich mało i niech się schowa przy nim taki Brad Pitt czy jak mu tam. Enrique is the best!!!!!!!!!!!
kochanaaniulka

Dołączył: 08 Sty 2007

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 15:33, 08 Sty 2007    Temat postu: Re: Iglesias jest najlepszy!!!!!!!!!!!!

hejka Laska zgadzam sie z Toba czekam na jego nowe płyty jak sie pojawi na tv

igi
Gość

PostWysłany: Pią 22:32, 20 Lip 2007    Temat postu:

Macie racje ON jest po prostu BOSKI!! najprzystojniejszy facet na calym swiecie!!! Jest ideałem piękna!!! mmmmm
mysza12341

Dołączył: 22 Lip 2007

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 18:24, 26 Lip 2007    Temat postu:

tak enrique jest swietny!! chcialam jechac na jego koncert w sopocie ale mieszkam za daleko i rodzice mi nie pozwolili.. a moze ktos z was byl???? jak wrazenia???

Barthezz

Dołączył: 15 Sty 2007

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 9:09, 27 Lip 2007    Temat postu:

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Barthezz dnia Pon 18:54, 12 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
ivy

Dołączył: 09 Maj 2007

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 14:51, 26 Wrz 2007    Temat postu:

Enrique ma świetny głos:) no i jest bardzo przystojny;)

Gość

PostWysłany: Pią 13:13, 28 Wrz 2007    Temat postu:

On jest poprostu s u p e r,Jego nie da się nie lubić.
Gość

PostWysłany: Pią 13:17, 28 Wrz 2007    Temat postu:

nie byłam na koncercie iglesiasa,i chyba nigdy sobie tego nie wybaczę.iglesias to poprostu chodzący:ideał,cud i wszystko co można dobrego powiedzieć o facecie.

PostWysłany: Pią 13:20, 28 Wrz 2007    Temat postu: iglesias

klaudia napisał:
Embarassed
klaudysia
Gość

PostWysłany: Śro 16:31, 31 Paź 2007    Temat postu:

On jest poprostu boski.Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo przystojny,uuuuuuuuuutalentowany i na dotatek jest suuuuuuuuuuuper zbudowany
klaudysia
Gość

PostWysłany: Śro 16:35, 31 Paź 2007    Temat postu:

Ma ladne czarne wlosy,przesliczne brazowe oczy,wspaniałom klate,sliczny glos,niesamowite usta...i moglabym tak wymieniac bez konca...
BEATKA `18